ofis taşıma

baymavislotbar

Abant, Marmara Belediyeler Birliği’ni Ağırladı

14.12.2020
186
Abant, Marmara Belediyeler Birliği’ni Ağırladı

Bolu Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği’ne ev sahipliği yaptı.

Marmara Bölgesi ve civarında bulunan 85 Belediye’nin başkan ve meclis üyelerinin katılımıyla oluşturulan Marmara Belediyeler Birliği’nin 2015 yılı 1. Meclis toplantısı Bolu Belediyesi’nin ev sahipliğinde Abant Place Otel’de gerçekleştirildi. Meclis toplantısı, Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Marmara Belediyeler Birliği Meclisi Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Ahmet Uğur ve birlik üyesi 85 belediyenin başkanları ile meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantı, Bolu Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin gösterisi ile başlayıp, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalarla devam etti.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Marmara Belediyeler Birliği Meclisi Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, birlik ve beraberliğin gücüne vurgu yaparak, inananların Marmara aşkıyla bir araya geldiklerini ve belediyelerin, en kıymetli sermayenin insan olduğunun bilincine vardıklarını dile getirdi.

“Tabiatın Kalbi Bolu’ya hoş geldiniz”

Bolu Valisi Aydın Baruş da konuşmasında “Türkiye’nin incisi, Tabiatın Kalbi, Güzellikler yurdu olan Bolumuza hoş geldiniz. Akşemseddin Hazretlerinin ebedi istinatgâhına hoş geldiniz. İrfan pınarının kaynağı, tasavvufun kutbu, maneviyat ocağı sahibi Hayreddin-i Tokadi Hazretlerinin dergâhına hoş geldiniz” ifadelerine yer verdi.

Abant, Marmara Belediyeler Birliği'ni Ağırladı

Abant, Marmara Belediyeler Birliği’ni Ağırladı

“Tek amacımız Bolumuzu geleceğe taşımak”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ise yaptığı konuşmasında, Allah’ın verdiği nimetleri geleceğe taşıma yolunda ciddi çalışmalarla Bolu’yu geleceğe taşımak amacında olduklarını belirtti.

Konuşmaların ardından gündem maddelerine geçilen Marmara Belediyeler Birliği Meclisi 2015 Yılı Olağan 1’nci toplantısına Marmara Belediyeler Birliği Meclisi Başkanı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe başkanlık etti.

Haber 06.04.2015 tarihinde abanthaber com adresinde yayımlanmış ve oradan alıntı yapılmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.