ofis taşıma

baymavislotbar

Android Sosyal Medya Video indirme

18.02.2021
337
Android Sosyal Medya Video indirme

Günümüzde  herkes Facebook, Instagram,Twitter, Whatsapp ve Tiktok gibi sosyal medya uygulamalarını kullanmaktadır. Teknolojinin ve sosyal medyanın oldukça önemli olduğu bu günlerde bu tarz platformlar sosyalleşme, müzik dinleme ve video izleme gibi amaçlar ile kullanılmaktadır.  Youtube, Instagram ve Tiktok gibi video üzerine bağlı platformlar son dönemlerde oldukça popülerleşmiş ve sık sık ziyaret edilir hale gelmiştir. Uygulamalarda birçok konu üzerine işlenmiş oldukça fazla sayıda videolar bulunmaktadır.

İzleyiciler bu videolardan bazılarını mobil cihazlarına indirip, internet bağlantıları olmadığında da izleyebilmek isterler. Bu tarz büyük platformlar kullanıcılara bu izni vermezler. Bu yüzden çoğu kullanıcı video indirmek için başka programlara ihtiyaç duymaktadır. Android kullanıcıları için video indirmenin tek yolu bunun için üretilmiş programları kullanmaktır. Program ararken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır.  İlki güncel olan ve devamlı güncellenen uygulamaları bulmaktır.

Video izleme programlarında sürekli yeni video akışı olmaktadır bunun için bununla senkronize olabilecek yetkinlikte bir programa ihtiyacınız vardır. Diğer bir nokta ise uygulamanın temiz ve virüslü olmamasıdır.  Online Video İndir uygulaması Android  için aradığınız bütün özelliklere sahiptir.  Video Dowloader, birçok web sitesinden istediğiniz videoları indirmenize yardımı olmaktadır. Kullanımı tamamen bedava olan uygulamanın kullanışı oldukça basittir ve aynı anda birden fazla dosya indirilebilmektedir. MP4, 3GP, FLV ve MOV gibi birçok türde formatları destekleyen uygulama arka planda da çalışabilme özelliğine sahiptir. Videoları indireceğiniz web sitesindeki bağlantıları otomatik olarak algılayan uygulama sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
haberci
Haberci : ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.