ofis taşıma

baymavislotbar

Türkiye Milli Takımı Dünya Kupası Muhtemel Rakipler

15.12.2020
197
Türkiye Milli Takımı Dünya Kupası Muhtemel Rakipler

Türk Milli Takımımızın Dünya Kupası Ön eleme Grubu için Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Türkiye milli takımı dünya kupası muhtemel rakipler; A Milli futbol takımımızın 2022’de Katar’da oynanacak Dünya Kupası için ön eleme gruplarının torbaları belli oldu. Şenol Güneş’in öğrencileri Avrupa Uluslar Ligi’nde grupta Rusya’yı 3-2 yendiği maçtan sonra ön eleme grupları için kuraya 2. Torbadan katılması garantilenmişti.

Türkiye Milli Takımı Dünya Kupası Muhtemel Rakipler

Türkiye Milli Takımı Dünya Kupası Muhtemel Rakipler

Türkiye Milli Takımı Dünya Kupası Muhtemel Rakipler

İşte grup kuraları için torbalar.

  1. torba:Belçika, Fransa, İngiltere, Portekiz, İspanya, İtalya, Hırvatistan, Danimarka, Almanya, Hollanda
  2. torba: Türkiye, İsviçre, Galler, Polonya, İsveç, Avusturya, Ukrayna, Sırbistan, Slovakya, Romanya
  3. torba:Rusya, Macaristan, İrlanda Cumhuriyeti, Çekya, Norveç, Kuzey İrlanda, İzlanda, İskoçya, Yunanistan, Finlandiya
  4. torba:Bosna Hersek, Slovenya, Karadağ, Kuzey Makedonya, Arnavutluk, Bulgaristan, İsrail, Belarus, Gürcistan, Lüksemburg
  5. torba:Ermenistan, Kıbrıs Rum Kesimi, Faroe Adaları, Azerbaycan, Estonya, Kosova, Kazakistan, Litvanya, Letonya, Andorra
  6. torba:Malta, Moldova, Liechtenstein, Cebelitarık, San Marino
A Milli Takım Oyuncuları Asker Selamı

A Milli Takım Oyuncuları Asker Selamı

Peki Dünya Kupası Ön Elemeleri Nasıl Olacak?

Avrupa ön elemelerinde her grup 5’erli ve 6’şarlı gruplara ayrılacak ve Türkiye 2. Torbadaki hiçbir takımla aynı grupta oynayamayacak.

Öte yandan ön eleme grup kuraları 7 Aralık Pazartesi günü TSİ 20.00’de çevrimiçi gerçekleştirilecek ve kura çekimine UEFA üyesi 55 takım katılacak.

 

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.