ofis taşıma

baymavislotbar

Beşiktaş’tan Hulk’a 2 teklif

Beşiktaş Yönetimi, Brezilyalı futbolcu ile pazarlık masasına oturdu. Siyah beyazlılar, 1.5 yıllığına 4.5 milyon Euro isteyen Hulk’a 2 ayrı öneride bulunurken, futbolcunun menajeri, kesin kararlarını salı günü vereceklerini bildirirdi.

24.01.2021
239
Beşiktaş’tan Hulk’a 2 teklif

Beşiktaş, Hulk için Brezilyalı futbolcunun menajeri ile temaslarını sıklaştırdı. Başkan Ahmet Nur Çebi ile transferden sorumlu yöneticiler Emre Kocadağ ve Erdal Torunoğulları, pazarlık masasında Hulk’un menajerine iki teklif sundu.

Siyah beyazlıların ilk teklifi sezon sonuna kadarki süre için 6 aylığına 1 000 000 Euro.

Hulk 4.5 000 000 Euro istedi

B planı olarak da 1.5 yıllığına 3.5 000 000 Euro önerildi. Hulk’un menajeri ise Portekiz, İspanya ve İngiltere’den de teklifler aldıklarını belirtip, kararlarını salı günü vereceklerini söyledi.

Beşiktaştan Hulka 2 teklif

Hulk’un 1.5 yıl için 4.5 milyon Euro istediği, Beşiktaş yönetiminin ise FFP kriterleri nedeniyle teklif edilen rakamlardan yukarı çıkmaya niyeti olmadığı belirtildi.

 

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.