ofis taşıma

baymavislotbar

Mavinin Tüm Tonları Dolabında Olsun

20.12.2020
209
Mavinin Tüm Tonları Dolabında Olsun

Mavinin tüm tonları dolabında olsun; Mavi rengin tüm tonlarıyla kombinler açıklamasıyla piyasaya sürülen kıyafetler kapış kapış tükendi. Yaz kış fark etmeksizin kıyafetten dekorasyona, kıyafetten ayakkabıya varıncaya kadar herkesin sevdiği harika renlerle sende kendine bir kombin yap.

Mavinin Tüm Tonları Dolabında Olsun

Bazı kaynaklarda otorite ve sonsuzluk anlamına gelen mavi renk morhipo firmasına göre de güven, sorumluluk, dürüstlük ve sadakati temsil ettiği ve birbirinden  farklı tonları ile kıyafetten ev dekorasyonuna, takıdan giyim kuşama kadar tercih edilen renklerin başında geliyor.

Marie Antoinette Mavisi

Rengi çok açık gri ve mavi rengin karışımında olan, ismini ise Fransa kraliçesi Marie Antoinette’nin kendi göz renginden almaktadır. Kraliçe genelde kendi göz rengine uygun hatta kendi göz renginde kıyafetler tercih etmiş, sarayı olan Varsay’da bulunan odasının rengini de bu mavi renkte boyatmıştır. Renk kimilerine göre çok açık tonda olduğu söylense de Marie Antoinette mavisi, kıyafetler yapılan kombinlerde en çok tercih edilen renkler arasındadır. Özellikle bayanlar için fikir sunmak gerekirse beyaz, uçuk gri ve eflatun gibi renk kıyafetlerle Antoinette mavisini kombinlemek çok hoş olacaktır.

Güvercin Mavisi

Çok parlak bir görünüme sahip olmayan mavinin bir tonu güvercin mavisi, ismini güvercinden almaktadır. Kombin severler bu rengi genelde bej, kese kağıdı vs gibi yada gri rengi gibi nötr renklerle değerlendirmektedir. Sıcak bir görüntü yakalamak isteyenler ise eflatun patlıcan moru, tarçın, erguvan, kiremit kırmızısı gibi renklerle kombin yapmayı tercih edebilir.

Güvercin Mavisi Kıyafet

Güvercin Mavisi

Uzay Mavisi

Mavi renginin siyah renge en yakın olduğu ton olarak kabul edilen uzay mavisi, normal bir günün son ışık görüntüsü olarak gökyüzünde belirdiğinden bu ismi almaktadır. Bu koyu grimsi  mavi renk insanların gözünde cesur, modern ve göz alıcı bir ton olarak ortaya çıkar. Siyah ve antrasit gri rengine alternatif olarak kullanılmaktadır. Ayrıca alternatif bu renk beyaz ve kızmızı rengi başta olmak üzere; bej rengi ve tonları, gri, bronz, prinç, bakır ve canlı yeşil renklerle kullanılabilmektedir.

Denim Mavisi

2019′ un yaz aylarında en çok karşımıza çıkan ve rengini jean’lerden alan mavinin bu tonunu, çok kullanılan beyaz rengi ve kırmızının tüm tonlarıyla kombinlemek harika olacaktır.  Denim mavisi ‘ni deneyenler sadece bu renkler değil farklı renklerle de kombin yapılabildiğini ve çok güzel durduğunu söylemektedirler.

Denim Mavisi Kıyafet

Denim Mavisi

Rüzgar Mavisi

Barok mavisi ismi ile de anılan bu ton, Nil nehri yeşilinin mavi renge bakan kısmı olarak bilinmektedir. Bu rengin kullanımında en çok tercih edilen renk Altın sarısı olup döneme damgasını vurmuştum. Deneyenlerin söylediğine göre krem ve tonları, açık pembe gibi renklerle de harika romantik bir kombine sahip olabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.