ofis taşıma

baymavislotbar

Her Yerde Göreceğimiz Takı Trendleri 2021

2021 sonunda geldi ve moda tasarımlarından aksesuarlara her alanda yenilikleri de beraberinde getirdi. Geçtiğimiz yılın aksine bu yıl bizi daha cesur ve daha parlak trendler bekliyor.

24.02.2021
90
Her Yerde Göreceğimiz Takı Trendleri 2021

Takı Moda Tasarımcılarına göre gelecek yıl boyunca Retro dokunuşlar modanın her anına yansıyacak. Hepimizin bildiği gibi 80’ler saç lastiklerinden vatkalara tam bir aksesuar çağıydı. 2021’de bu esintiler mücevher ve takılar olarak geri dönüyor. Her yerde göreceğimiz bu aksesuarlar neler mi? Gelin, anlatıyoruz…

2021’de Her Yerde Göreceğimiz Takı Trendleri

Altın ve gümüş zincirler

Altın ve gümüş zincirli bileklikler, kolyeler bu yıl çok moda! Hem de ne kadar iri olursa o kadar iyi… Basit bir bluzu hareketlendirebilir, düğmeli gömleklerinizin yakasından görünen zincir detaylarıyla şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

2021’de Her Yerde Göreceğimiz Takı Trendleri

Renkli boncuklar ve lastik tokalar

80’lere bir dönüş olduğunu söylemiştik. Bunun en büyük kanıtı renklerin ön plana çıkması diyebiliriz. Ünlü markaların ilkbahar- yaz kreasyonlarında da rastlayacağımız renkli, boncuklu kolyeler tropikal bir hava katıyor ve sevinci simgeliyor. Buna ilave olarak renkli, desenli lastik tokalarınızı hem bileğinizde hem de gerektiğinde saçınızı toplamak için çok amaçlı kullanabilirsiniz. Ne de olsa bu sene şıklığı ve doğallığı aynı anda yaşıyor olacağız.

2021’de Her Yerde Göreceğimiz Takı Trendleri

İnciler

80’lerin moda ikonu Prenses Diana’yla hayatımıza giren inci aksesuarlar, bir dönem etkisini kaybetmişti. Şimdi yeniden takı kutularınızdan incileri çıkarmanın tam zamanı! Uzun inci kolyeler, iri inci küpeler, bileklikler zarif ve alımlı görünmeniz için ihtiyacınız olan tek aksesuar olabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.