ofis taşıma

baymavislotbar

Fondöten Kullanmanın Zararları

15.12.2020
428
Fondöten Kullanmanın Zararları

Fondöten kullanmanın zararları; Fondöten kullanmanın zararlarını incelediğimizde yaşadığımız son yüzyıl içerisinde özellikle bayanların iş ve özel hayatlarında ciltlerini bakımlı ve pürüzsüzleştirme için kullandıkları bir makyaj malzemesi olduğunu söyleyebiliriz. Fondötenin Kimyasal içeriği ve cilde bıraktığı tahribatın sonucunda geri döndürmesi zor cilt hastalıklarıyla karşılaşılabilir.

Fondöten kullanmanın zararları;

  • Ciltte aşırı derecede tıkanıklık yaparak, cildin nefes almasını engeller
  • Cilde direk uygulandığında çatlaklar ve yaralara neden olur.
  • Ciltte erken yaşlanma, kırışıklık ve sarkmalar oluşabilir.
  • Cildimizdeki lekeler ve yağlanmanın en belirgin sebebidir
YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.