ofis taşıma

baymavislotbar

Kadir Topbaş Hayatını Kaybetti

13.02.2021
305
Kadir Topbaş Hayatını Kaybetti

Kadir Topbaş Hayatını Kaybetti!

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Kadir Topbaş, korona virüs tedavisi görmekte olduğu hastanede hayatını kaybetti. 16 Kasım tarihinden beri korona virüs tedavisi görmekte olan Kadir Topbaş, 4 Aralık tarihinde durumu ağırlaştı için yoğun bakıma alınmıştı. Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Kadir Topbaş, yarın Fatih Cami’nde öğle namazı sonrasında son yolculuğuna uğurlanacak.

Kadir Topbaş’ın vefatı sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şu mesajı paylaştı: “Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve yol arkadaşımız olan Kadir Topbaş’ın vefatını büyük bir teessür ile öğrendim. Bize ve İstanbul’a kattıklarından dolayı Kadir Topbaş’ı unutmayacağız. Kadir Topbaş’a Allah’tan rahmet, ailesine ve milletimize ise başsağlığı diliyorum.”

“Her Daim Hafızalarımızda Yerini Koruyacak”

Cumhurbaşkanı yardımcısı olan Fuat Oktay, eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Kadir Topbaş’ın vefatı sonrasında bir mesaj yayımladı. Cumhurbaşkanı yardımcısı olan Fuat Oktay, yapmış olduğu paylaşımda “İstanbul Büyükşehir Belediye eski başkanlarından ve müstesna bir kişiliğe sahip olan Kadir Topbaş’ın vefatını üzüntülü öğrendim. İstanbul’a sayısız hizmeti bulunan bu beyefendi, her daim hafızalarımızda yerini koruyacak. Kadir Topbaş’a Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum.”

“Arkasında Sayısız Eser Bıraktı”

İletişim başkanı olan Fahrettin Altun, Kadir Topbaş’ın vefatı sonrasında paylaşmış olduğu mesajda, “İstanbul’a sayısız kez hizmet etmiş olan ve arkasında birbirinden farklı eserler bırakmış olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş’ı maalesef kaybettik. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ise başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.” Dedi.

“Uzun Bir Yol Arkadaşı ve Dava Abimizdi”

Kadir Topbaş’ın vefat haberini duyurmuş olan Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Kadir Topbaş’ın vefatı için şunları söyledi: “Çok uzun bir süre boyunca birlikte çalıştık. Bizim için uzun bir yol arkadaşı ve dava abimizdi. Ardında çok fazla eser bıraktı. İnanıyorum ki İstanbul’da bırakmış olduğu eserler onun iyiliğine şahitlik edecektir. 13 yılda İstanbul’un herhangi bir yerine bakarsanız Kadir Topbaş’ın hatıralarını görebilirsiniz. İstanbul’da üretmiş olduğu projeleri kalıcı bir özüm ile üretti. Gerçekten çok güzel ve kalıcı eserler bıraktı. Hepimizin başı sağolsun.”

 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
haberci
Haberci : ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.