ofis taşıma

baymavislotbar

İyi Parti Erken Seçim Açıklaması Yaptı!

01.02.2021
171
İyi Parti Erken Seçim Açıklaması Yaptı!

İyi Parti son zamanlarda yaptığı açıklamalar ile erken seçim tüyoları vermekte. Parti yetkilileri tarafından yapılan son açıklamaya göre erken seçim tahminleri bulunduğu netleştirildi. Erken seçim hakkında merak edilenler, erken seçimin neden beklendiği gibi hususlar hakkında merak edilenleri yazımızda derledik.

Aydın İyi Parti Erken Seçimi Hakkında Konuştu

Aydın dahil bulunduğu partinin Kırşehir İl Başkanlığı kapsamında düzenlenen programda İyi Parti Özbağ Belde Başkanlığı binasının açılışını yaptı. Açılıştan sonra Kırşehir Belediye Başkanı olan Selahattin Ekicioğlu tarafından davet edildi ve orada bir konuşma gerçekleştirdi.

Aydın Erken Seçimin Yakın Olduğunu Düşünüyor!

Yakın zamanda erken seçimin olacağına dair fikirleri bulunan Aydın, erken seçimin oldukça olumlu olacağı yönünde fikirleri olduğunu da belirtti. Aydın yaptığı açıklamalar ile İyi Parti’nin tüm eylemlerinin temelinde ülkemiz ve Cumhuriyet için her insanın sorumluluğu kapsamında olan muhafaza olduğunu belirtmiştir.

Aydın yakın bir gelecekte seçim beklentisinin ana nedeninin de halkın rahatsızlığı ve yaşanan kötü yönetim deneyimleri olduğunu ifade etti. Kendisi sözlerini tamamladıktan sonra yanılacağını düşünmediğini de ifade etti. Bunun nedeni sorulduğunda da bu tahmin için fazla ileri görüşlü olmaya gerek olmadığını halin ortada olduğunu dile getirdi. Vatandaş ceza kesecek diyerek sözlerini tamamladı.

Aydın: Ülkemizde İktidar Değişikliği Meydana Gelecek!

Aydın yaptığı açıklamalarda ülkemizde iktidar bazında değişiklik meydana geleceği yönünde fikirlerini belirtti. Bu konuda “ İstanbul’un ertelenen seçimlerinde ne olduysa yine o olacak.” Diyerek açıklama yaptı. Kendisi insanların itilmeden, dışlanmadan ve ötelenmeden bir zeminde yaşamaları gerektiğini söyledi.

Aydın’ın yaptığı açıklamalar ile oldukça iddialı konuştuğu konusunda birçokları hem fikirdir. Ülkemizde iktidar değişikliği meydana gelmesi yönündeki fikirlerinde Kırşehir’de ve Ankara’da öncelik gördüğünü de dile getirdi.

YAZAR BİLGİSİ
haberci
Haberci : ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.