ofis taşıma

baymavislotbar

Diyet Yapmadan Kilo Verme

01.01.2021
151
Diyet Yapmadan Kilo Verme

Diyet yapmadan kilo verme; Doğal olarak zayıflamaya yardımcı olan lokman hekim önerileri, Diyet Listeleri ile uğraşamam diyenler için Diyet Yapmadan Kilo Verme Yöntemleri.

Diyet Yapmadan Kilo Verme Yöntemleri

Kimyon, Limon ve Su Bir bardak kaynar suyun içine yarım kaşık çekilmiş Kimyon karıştırılır. İyice çalkalandıktan sonra bir limon küçük parçalara bölünüp bardağa ilave edilir. Sabaha kadar demlenmeye bırakılır. Sabah olunca aç olarak bu mayi içilir. Mide kabul ettiği müddetçe bu formüle devam ederek kolay bir şekilde diyet yapmadan zayıflayabilirsiniz.

Armut Meyvemiz potasyum yönünden çok zengindir. Vücuttan suyun atılmasına yardımcı olur. Suyu vücutta biriktirmez. Protein bakımından çok fakirdir. Vitaminler, madeni tuzlar ve şeker bakımından iyidir. Şişmanların hızlı bir şekilde zayıflatır.

Enginar, Havuç; Enginar ve Havuç beraberce pişirilip yenir veya pişirilen enginar ve havucun suyu aç karna içilir.

Şalgam;  Şalgam sebzesi pişirilerek yenilir, veya yemek suyu sabahları aç iken içilir.

Kavun Sıcak yaz günlerinde 1 porsiyon kavunu öğle veya akşam yemeğinde yiyebilir, Vücudunuzun ihtiyacı olan besin değerlerini karşılayarak zayıflayabilirsiniz.

* Kabak Evinizde kolay bir şekilde kabak yemekleri yaparak 1 öğününüzü kabak yiyerek açlığınızı giderebilirsiniz.

Diyet Yapmadan Kilo Verme

Diyet Yapmadan Kilo Verme

Peki Diyet Yapmadan Kilo Verme Yöntemi Nedir?

Sabah kahvaltısı krallar gibi, Öğle yemeği zenginler gibi Akşam yemeği fakirler gibi yapılmalıdır… Bunun anlamı şudur : Sabah kahvaltısı ne kadar güçlü olursa olsun çalışkan insanı etkilemez. Çünkü yediklerini kolay bir şekilde yakar. Akşam yemekleri yoğun kalorili yemekler olduğu için alınan kaloriyi yakmak nerede ise çok zor iken rahat bir şekilde kilo almamıza etken oluyor. Akşam yemekleri çok hafif olması gerekmektedir. Yemek esnasında ve yemeklerden hemen sonra kesinlikle su içilmemelidir. Su ihtiyacınızı yemeklerden 1 – 2 saat sonra veya yemek öncesinde gidermeniz gerekmektedir.
Akşam yemeklerinde Pirinç, Ekmek, Hurma, Asitli içecekler, Fabrikasyon meyve suları gibi maddelerden kesinlikle kaçının.

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.