ofis taşıma

baymavislotbar

Sessiz Bir Yer 2 Filmi Vizyonda

15.12.2020
240
Sessiz Bir Yer 2 Filmi Vizyonda

Sessiz bir yer 2 filmi vizyonda; İlk filmde güvenlikleri için yaşadıkları yerdeki canavarlarla sessiz kalmak için anlaşma yapan ailenin ikinci filmde sağ kalan üyelerinin başından geçecek olan hikayeyi konu alıyor. İlk filmde anlaşma bozulması sonucu canavarlarla savaşı başlayan ailen için artık sessizlik de yetmeyecek. İkinci filmde ailenin geri kalan üyelerinin canavarlarla olan savaşı bizleri bekliyor. İyi seyirler….

Sessiz Bir Yer 2 Filmi Vizyonda

Tür: Korku, Gerilim

Yönetmen: John Krasinski

Oyuncular: Emily Blunt, Cillian Murphy, Millicent Simmonds

Ülke: ABD

Süre: 1 Saat 45 dakika

Vizyona gireceği tarih: 23 Nisan 2021

Sessiz Bir Yer 2 Fragman

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.