ofis taşıma

baymavislotbar

Dragonheart: Vengeance (Ejder Yürek: İntikam) Filmi

15.12.2020
194
Dragonheart: Vengeance (Ejder Yürek: İntikam) Filmi

Dragonheart: Vengeance (Ejder Yürek: İntikam) Filmi; Lukas, çiftlik tarzı evinde ailesiyle birlikte geçimini sağlayarak yaşamaktadır. Bir gün 1 kadın ve 3 erkek, 4 haydut (Ayı, Kurt,Yılan,Akrep) Lukas dışarıdayken evlerini talan eder ve anne babasını öldürür. Lukas bu durumu ahırlarının deliğinden gizlice izler. Ailesinin ölümünden sonra intikam için yola çıkar. Çıktığı yolda farklı zamanlarda Ejderha ve Darius ile tanışır ve onlarla birlikte ailesinin intikamını alma yolunda ilerlerler. İyi seyirler…

Dragonheart: Vengeance (Ejder Yürek:İntikam) Filmi

Tür: Fantastik, Macera

Yönetmen: Ivan Silvestrini

Oyuncular: Carolina Carlsson, Jack Kane, Helena Bonhem Carter (Sviet), Joseph Millson, Fabienne Piolini-Castle, Arturo Muselli, Richard Ashton, Cameron Jack, Tam Williams, Ross O’Hennessy.

Ülke: Amerika- İngiltere- Romanya

Süre: 97 Dakika

Yayınlanma Tarihi: 4 Şubat 2020

Dragonheart: Vengeance (Ejder Yürek:İntikam) Fragman

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.