ofis taşıma

baymavislotbar

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Filmi (The Croods: A New Age)

15.12.2020
208
Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Filmi (The Croods: A New Age)

Crood’lar 2: yeni bir çağ filmi (The Croods: A New Age);  Croods filminin devam niteliğinde olan Crood’lar 2: Yeni bir çağ, Crood ve Betterman ailelerinin rekabetini içeriyor. Tarih öncesi döneme ait olan Betterman ailesi, Croodlar’dan daha iyi olduklarını kanıtlamaya çalışıyorlar. İyi seyirler…

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Filmi (The Croods: A New Age)

Orjinal Adı: The Croods: A New Age

Tür:  Komedi,Animasyon,Macera, Aile

Yönetmen: Joel Crawford

Oyuncular:  Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone

Ülke: ABD

Süre: –

Vizyona gireceği tarih: 15 Ocak 2021

Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ Filmi Fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
Mehmet Ali
Mehmet Ali ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.